Zapisy na kurs języka słowackiego. Promocja do 10 września.

Priatelia! Mam nadzieję, że stęskniliście się za językiem słowackim, bo właśnie rozpoczęliśmy rekrutację na kolejny rok kursów w AhojSlovakia. W semestrach 2017/18 będę prowadziła zgodnie ze sprawdzoną metodologią, która towarzyszy nam od kilku lat. W tym roku otwieramy grupy dla początkujących na poziomach A1 i A2, dla średnio zaawansowanych B1 i B2 oraz grupę konwersacyjną dla zaawansowanych C. Na Waszą prośbę program nauczania w grupie dla zaawansowanych wzbogacę o solidną ilość gramatyki. Jestem pewna, że wszystkim wyjdzie to na dobre.

W tym roku czekają na również inne przyjemne zmiany. Po paru latach wynajmowania salek, w końcu udało się nam znaleźć własny kąt. Miło mi poinformować, że w nadchodzących semestrach zajęcia będę prowadziła w lokalu usługowym przy ulicy Chopina 6 z wejściem od ulicy. Poza tym wszystko zostaje po staremu, zajęcia odbywają się w małych i bardzo małych grupach, w przyjemnej atmosferze, przy kubku kawy lub herbaty wliczonych w cenę kursu. Wszystkie kursy prowadzi native speaker z wieloletnim doświadczeniem, w oparciu o nowoczesne podręczniki i materiały własne, a uczestnicy mogą liczyć na pomoc metodyczną.

Zajęcia zaczynamy w poniedziałek 9 października 2017 r. Cena kursu to 600 PLN.

PROMOCJA!!! Dla osób które dokonają rejestracji najpóźniej do końca dnia 10 września 2017 r. przygotowaliśmy zniżkę 10 %. Zapisu na kurs można dokonać wypełniając prosty formularz.

 

Dodaj komentarz