O mnie

AhojSlovakia jest rodzinną firmą, którą założyłam w Krakowie w 2007 roku. Zajmuję się przede wszystkim nauką języka słowackiego i tłumaczeniami na język słowacki. Mój pomysł na działalność zrodził się z chęci wykorzystania naturalnej przewagi, którą posiada obcokrajowiec żyjący w innym państwie. Jestem rodowitą Słowaczką z wykształceniem pedagogicznym oraz wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języka słowackiego.

Prowadziłam różne projekty i kursy językowe dla wielu instytucji tj. Wyższa Szkoła Biznesu w Nowym Sączu, Gmina Zakopane, Gmina Krynica – Zdrój, etc., ale szczególnie cenię kurs języka słowackiego, który prowadzę dla studentów Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w ramach Szkoły Prawa Słowackiego.

AhojSlovakia jest polskim partnerem międzynarodowego konsorcjum, które stworzyło portal e-learningowy do darmowej nauki języka słowackiego – slovake.eu. Portal został zrealizowany przy wsparciu Komisji Europejskiej w ramach programu Uczenie się przez całe życie.